• Головна
 • Новини
 • Вантаж на понад 3 мільйони затримали на Закарпатській митниці

25.08.2021, 16:25

Вантаж на понад 3 мільйони затримали на Закарпатській митниці

На Закарпатській митниці затримали вантажівку з речами на понад 3 мільйони гривень. Водій подав документи вантажу з неправдивими даними.

Про це пише Суспільне із посиланням на речницю Закарпатської митниці Вікторію Сенгетовську.

За її слова, меблі та фурнітури до них, освітлювальні прилади, дзеркала та предмети декору везли від китайської компанії-продавця на адресу однієї з компаній у Маріуполі.

"Разом з тим, країною походження вказаних товарів зазначався Європейський Союз. Наші митники поставили під сумнів участь китайської компанії-продавця у вказаній оборудці та ініціювали направлення запиту до митних органів Італії, з метою перевірки заявлених відомостей", — сказала речниця.

Вона розповіла Суспільному, що Департамент боротьби з контрабандою встановив не тільки відправника та одержувача товару, але і його вартість, яка більш як у півтора рази була більшою від заявленої. "Насправді вантаж мав їхати не в Маріуполь, а в Харків та Дніпропетровськ. А справжня його вартість, попри заявлені в документах 64 тисячі доларів, становила 97 тисяч євро", — додала Вікторія Сенгетовська.

За результатами перевірки, Закарпатська митниця склала на прдеставника китайської фірми протокол про порушення митних правил. Товар вартістю понад 3 млн грн вилучили.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: