• Головна
 • Новини
 • Вандали знищили пам’ятник Русалці Дністровій, що при в'їзді у село Наварія під Львовом

18.12.2019, 08:32

Вандали знищили пам’ятник Русалці Дністровій, що при в'їзді у село Наварія під Львовом

Наприкінці жовтня вандали понищили пам’ятник Русалки Дністрової, при в'їзді у село Наварія під Львовом — відпиляли частину мідного пам’ятника. Оскільки за цей час не було проведено жодних відновлювальних робіт, Львівська міська рада просить передати пам’ятник їй на баланс для подальшого експонування в одній з рекреаційних частин міста Львова.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Як повідомив Андрій Москаленко, заступник міського голови Львова з питань розвитку, учора, 17 грудня, спільно з Лілією Онищенко, начальником управління охорони історичного середовища ЛМР, та реставраторами провели обстеження понищеного пам’ятника Русалці Дністровій. Зараз у мерії готують юридичну і технічну моделі для транспортування пам’ятника у майстерні Львова.

«Минулого тижня міський голова Львова Андрій Садовий офіційно звернувся до голови Солонківської ОТГ та міського голови Пустомит з ініціативою допомогти у відновленні пам’ятника. Пам’ятник розміщено між м. Пустомитами і с. Солонкою (при в’їзді в село Наварія).

Сьогодні разом з реставраторами ми провели обстеження пам’ятника та готуємо юридичну і технічну модель для транспортування його у майстерні у Львів, щоб пам’ятник можна було відновити", — повідомив Андрій Москаленко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: