• Головна
  • Новини
  • Навіть вакцинований пацієнт не має права на планову операцію у бюджетній лікарні

15.10.2021, 14:52

Навіть вакцинований пацієнт не має права на планову операцію у бюджетній лікарні

Постійна комісія з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради ініціювала звернення ради до Міністерства охорони здоров’я щодо розробки механізмів проведення планових оперативних втручань під час дії «червоної зони» епідемічної небезпеки для пацієнтів, які пройшли курс вакцинації проти COVID-19, або тих, які мають підтверджені негативні ПЛР-тести.

Про це повідомила пресслужба облради. 

«В Україні зараз діє адаптивний карантин. З одного боку – в «червоній зоні» дозволено здійснювати перевезення, працює транспорт і освітні установи та заклади громадського харчування. З іншого – обмеження забирають у пацієнта можливість планової госпіталізації чи операції. Необхідно переглянути ці питання і дозволити планові оперативні втручання тим пацієнтам, які пройшли вакцинацію. Це можуть робити ті заклади охорони здоров’я, які мають на 100% вакцинований персонал.

Насправді це виклик для медичної системи, адже, відтерміновуючи операції, ми потім створюємо велике навантаження на галузь. Окрім того, людина, яка потребує планової операції, змушена йти у приватні медичні заклади і витрачати великі кошти. Якщо ж ми говоримо про заборону планової госпіталізації та оперативних втручань, то приватні установи не повинні бути винятком.

Варто розуміти ще один ризик – зменшення кількості операцій через заборону буде негативно впливати на звіти медичних закладів для НСЗУ, яка фінансує лікарні саме за звітом минулого року.

Таким чином ми програємо боротьбу за пацієнта, а вона дуже важлива», - розповів депутат обласної ради Олег Дуда.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: