• Головна
  • Новини
  • ВАКС повторно поклав обов'язки на обвинувачену нардепку Марченко

28.02.2024, 20:24

ВАКС повторно поклав обов'язки на обвинувачену нардепку Марченко

Вищий антикорупційний суд повторно поклав обов'язки на народну депутатку від фракції «Слуги народу» Людмилу Марченко. Строк дії – до 22 квітня. Спеціалізована антикорупційна прокуратура обвинувачує політика у зловживанні впливом за одержані 11 300 доларів неправомірної вигоди.

аке рішення 22 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд визначив нардепці Марченко запобіжний захід у вигляді 53 600 грн застави з покладанням низки обов'язків. Зокрема, вона зобов'язана: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про зміну свого місця проживання та роботи; утримуватися від спілкування зі свідками; здати на зберігання закордонні паспорти. Втім строк їхньої дії сплив 19 лютого і тому прокурор САП попросив повторно покласти обов'язки на Марченко.

«Клопотання задовольнити. Покласти до 22 квітня 2024 року додаткові обов'язки на обвинувачену (Людмилу Марченко – ред.)», – ідеться в рішенні.

Нагадаємо, САП скерувала до суду справу нардепки Людмили Марченко. За версією обвинувачення, депутат спільно зі своєю помічницею Анастасією Колесник за грошову винагороду пообіцяла громадянину забезпечити отримання дозволу на виїзд за межі України, а також внесення відповідних відомостей до інформаційної системи «Шлях».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: