Депутатка Вікторія Христенко, голова комісії освіти та науки Львівської міської ради, планує відвідати 108 садочків та 127 шкіл до початку бюджетного року, що стартує у жовтні, щоби проаналізувати стан навчальних закладів міста і закласти в бюджет розвитку на 2022 рік реальні потреби закладів, а не передвиборчі обіцянки.
Про це повідомив Інформаційний портал Львівської міської ради.
У 2021 році на освітню сферу разом із громадським бюджетом закладено 280 мільйонів гривень, але 60 мільйонів цієї суми спрямують на покриття заборгованостей. А також наразі бюджет розвитку виконується лише на 41%. І не всі плани будуть профінансовані. Тому важливо відстежити раціональне використання фінансів і зафіксувати реальні потреби навчальних закладів, щоби бюджет на наступний рік був максимально об'єктивним.
Вікторія Христенко вже відвідала 7 навчальних закладів та закликала керівників зголошуватися до спілкування та співпраці.
Вікторія Христенко: "Цього року із бюджетною комісією ми домовилися про бюджет, який запропонувало управління освіти з мінімальними правками депутатів.
Я хочу відвідати за цей рік всі садочки і школи Львова. Вже зараз ми приїжджаємо у освітні заклади, спілкуємося з керівниками, я формую картотеку, складаю характеристику закладу за окремими параметрами: скільки навчається дітей, які основні та другорядні проблеми, чи є інклюзія тощо.
Таким чином, я, як голова комісії, матиму цілісну картину і знатиму, який навчальний заклад скільки коштів потребує і максимально об'єктивно відстоюватиму бюджет. Закликаю керівників усіх садочків та шкіл до зустрічі та спілкування, аби ми могли максимально допомогти. Ми відкриті до побажань та співпраці.
Повірте, це не перевірка, а дружнє знайомство".
За темою
- ТРО Медіа: гучний голос Сил територіальної оборони
30.03.2026, 10:47
- У львівській школі знову розпилили перцевий балончик
24.04.2024, 14:28
- На Львівщині під час реконструкції школи вкрали 600 тисяч гривень
19.11.2023, 10:57
- У Львові на ремонт даху у середній школі № 99 виділили 4,2 млн грн
14.07.2023, 16:01
- У львівських школах через повітряні тривоги не відбулося 50 уроків
27.12.2022, 17:44
Обговорення
Львів
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
5 травня: що треба знати про цей день
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
Полковника 103 бригади ТрО затримали за схему поборів із “бойових” виплат
Російські дрони вночі вдарили по Києву та області, є постраждалі
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми