• Головна
  • Новини
  • В онкохворої рівнянки викрали гроші зібрані на лікування

03.04.2019, 18:59

В онкохворої рівнянки викрали гроші зібрані на лікування

У онкохворої рівнянки шахраї викрали усі гроші, зібрані на лікування, за два тижні до чергового сеансу.

У  29-річної Аліни Пардус два роки тому  виявили рак носоглотки 4 стадії, згодом хвороба наче відступила. Однак нещодавно у її легенях діагностували метастази. Для лікування їй виписали препарат Кейтруда, який змушує організм самостійно боротися з хворобою.

Днями Аліна очікувала на платіж 1 500 гривень. Їй зателефонували з номера 056, з якого часто телефонують працівники «Приватбанку», назвали баланс її картки, і повідомили, що платіж прийшов від юридичної особи. На приватну картку гроші зарахувати не можуть, бо картку нібито заблокують. Для цього сказали переказати кошти на рахунок дирекції банку, і за кілька хвилин пообіцяли гроші повернути.

Аліна засумнівалася у такій пропозиції. Однак перевірити у «Приватбанку» достовірність цієї інформації не змогла, бо шахраї заблокували і її мобільний номер, розповідає чоловік Сергій Пардус:

Осінь 2017-го, вони ще не знають що їх чекає

- Вона навіть не могла зателефонувати у «Приватбанк» уточнити, чи справді це вони їй телефонують. Я, до речі, до неї у цей час телефонував, зовсім не знаючи що відбувається. Вона була «поза зоною». ​

На картці було понад 180 тисяч гривень. Це було якраз на наступний сеанс зібрано. Зараз у нас повністю опущені руки. Ми не знаємо що робити, оскільки через два тижні наступний сеанс, у нас грошей немає, і невідомо, чи вони взагалі будуть.

Один курс коштує 140 000 грн.  Реквізити картки Аліна не змінювала. При цьому, домовилася з банком, що зняти гроші можна лише у відділенні з паспортом.

Про шахрайство жінка одразу повідомила до поліції.

Ось реквізити карти Приватбанку Аліни та чоловіка:

5168 7573 4485 7265 гривня
Пардус Аліна Валеріївна

5168 7573 3794 0557 долари
Пардус Сергій Віталійович

paypal: sergiipardus@gmail.com

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: