Вранці у середу, 18 вересня, до поліцейських зателефонувала потерпіла та повідомила, що її побила працівниця Коломийського психоневрологічного інтернату, пише WN з посиланням на обласну поліцію.
На місце одразу було скеровано слідчо-оперативну групу. Поліцейські з’ясували, що конфлікт між 18-річною підопічною інтернату та 54-річною молодшою медсестрою відбувся декілька днів тому, під час вечері. Працівниця закладу завдала підопічній кілька ударів металевою чашкою по голові та металевим предметом по спині. У результаті дівчина отримала тілесні ушкодження.
За цим фактом поліцейські розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України, в рамках якої призначено судово-медичну експертизу з метою визначення ступеня тяжкості отриманих потерпілою тілесних ушкоджень.
На місці події працюють поліцейські – опитують очевидців, персонал закладу, встановлюють всі обставини інциденту. Слідчі дії тривають.
За темою
- Поліцейські Прикарпаття розслідують аварію, в якій загинув керманич гужового воза
17.06.2026, 10:04
- Під посівами гречки та сої: на Прикарпатті знайшли нові артефакти трипільської культури
16.06.2026, 14:55
- У суді на Прикарпатті вдова військового домоглася виплати частки з 15 млн грн допомоги
12.06.2026, 15:18
- У центрі Франківська за 64 млн грн продають офіс компанії пов'язаної з Коломойським
10.06.2026, 18:41
- Поліція Прикарпаття розслідує ДТП, у якій загинув мотоцикліст та травмувалася неповнолітня пасажирка
10.06.2026, 10:05
Обговорення
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні