10.06.2019, 08:54

В дитячому таборі на Буковині отруїлися 30 дітей

30 дітей отруїлися в дитячому таборі у Репужинцях Чернівецької області. Про це повідомило місцеве видання АСС з посиланням на батьків, чиї діти зараз відпочивають у таборі.

За словами батьків, симптоми отруєння спостерігаються у 30 дітей. Виклик про нездужання вихованців отримали і фахівці Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Як розповів журналістам ІА АСС Сергій Торський, заступник директора ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України", вчора, 9 червня, отримали повідомлення про скарги на біль у животі та блювоту у 30-ти дітей, які відпочивають у таборі в Репужинцях. Наразі туди виїхали фахівці з лабораторії та медики Заставнівської ЦРЛ. 

Як розповів Олександр Александрюк, керівник ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області, у хворих дітей стан легкої важкості.

«Спостерігалася нудота та блювота, але ситуація покращується, - зазначає Олександр Александрюк, який зараз працює у дитячому таборі. - Комісія в складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру працює на місці. Встановлюємо, що могло спричинити захворювання дітей».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Біля Полтави сталися сутички правоохоронців з мітингувальниками, що проти розміщення евакуйованих

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: