10.06.2019, 08:54

В дитячому таборі на Буковині отруїлися 30 дітей

30 дітей отруїлися в дитячому таборі у Репужинцях Чернівецької області. Про це повідомило місцеве видання АСС з посиланням на батьків, чиї діти зараз відпочивають у таборі.

За словами батьків, симптоми отруєння спостерігаються у 30 дітей. Виклик про нездужання вихованців отримали і фахівці Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ України.

Як розповів журналістам ІА АСС Сергій Торський, заступник директора ДУ "Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України", вчора, 9 червня, отримали повідомлення про скарги на біль у животі та блювоту у 30-ти дітей, які відпочивають у таборі в Репужинцях. Наразі туди виїхали фахівці з лабораторії та медики Заставнівської ЦРЛ. 

Як розповів Олександр Александрюк, керівник ГУ Держпродспоживслужби Чернівецької області, у хворих дітей стан легкої важкості.

«Спостерігалася нудота та блювота, але ситуація покращується, - зазначає Олександр Александрюк, який зараз працює у дитячому таборі. - Комісія в складі Держпродспоживслужби та обласного лабораторного центру працює на місці. Встановлюємо, що могло спричинити захворювання дітей».

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Нацполіція опублікувала відео затримання мінера моста у Києві

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Мирослав Дністрянський

  На цей час зустріч на найвищому рівні між Україною та Росією не потрібна і ось чому

  Андрій Вихопень

  Коли почнуть валитися старі будинки у Львові - це питання тільки часу

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: