• Головна
  • Новини
  • В Ужгороді за добу випала рекордна кількість опадів за останні 30 років

11.09.2022, 14:38

В Ужгороді за добу випала рекордна кількість опадів за останні 30 років

У суботу, 10 вересня, в Ужгороді випала рекордна кількість опадів протягом останніх 30 років. В місті підтопило низку вулиць, зливова каналізація не справилася із такою кількістю води.

Про це повідомила Ужгородська міська рада.

"За даними спостережень авіаметеорологічної станції Ужгород, яка підпорядкована Закарпатському ЦГМ, 10 вересня 2022 року з 07:10 до 13:10 випало 81 мм опадів, що класифікується як надзвичайний дощ (стихійне метеорологічне явище ІІІ рівня небезпечності)", – йдеться в повідомленні.

Згідно зі сучасними стандартними кліматологічними нормами, для Ужгорода середня місячна кількість опадів у вересні становить 68 міліметрів. Як зазначили у міськраді, відхилення кількості опадів від норми склало 119%.

"Це майже рекордна кількість опадів за такий інтервал часу в Ужгороді протягом останнього тридцятиріччя (1991– 2020 рр.)", – наголосив начальник Закарпатського обласного центру з гідрометеорології Василь Манівчук.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

"Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

Василь Чорний

Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

Мирослав Дністрянський

ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: