20.10.2023, 15:24
В Ужгороді оголосили підозру завкафедри військової підготовки: брав хабарі
Завідувач кафедри військової підготовки одного з вищих навчальних закладів на Закарпатті брав хабарі від студентів за прогули. Йому оголосили підозру
Про це повідомили у Закарпатській обласній прокуратурі.
За даними слідства, підозрюваний налагодив механізм неправомірного одержання коштів від студентів. Він називав суму, яку йому потрібно заплатити, аби не мати проблем через відсутність на заняттях із поважних причин.
"Сума хабаря могла варіюватися в межах 300-500 доларів. Саме на одержанні 400 доларів від студентки особу викрили та затримали прокурори спільно зі слідчими Ужгородського райуправління поліції та оперативниками УСБУ в Закарпатській області", - йдеться у повідомленні.
Посадовцю інкримінують вимагання та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України). Прокурори у суді наполягатимуть на триманні підозрюваного під вартою під час проведення досудового розслідування.
Застереження: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
За темою
- На Закарпатті розслідують смерть 29-річного чоловіка після перебування у ТЦК
15.06.2026, 17:15
- В Ужгороді поліція під час спецоперації затримала чоловіка, який взяв в заручники дружину з дитиною
11.06.2026, 20:28
- Директора Ужгородського БТІ підозрюють у схемі з оформленням неіснуючого будівництва на землю
10.06.2026, 16:27
- Поблизу кордону зі Словаччиною затримали переправника, а згодом — ще трьох його поплічників
03.06.2026, 11:05
- На Закарпатті 8-річний хлопчик отримав опіки майже половини тіла під час спалювання сміття
31.05.2026, 20:52
Обговорення
Ужгород
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні