Минулої доби в Україну повернулися майже 7,2 тис. її громадян.
Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби.
«Упродовж доби прикордонники здійснили понад 13,5 тис. контрольних операцій. Загалом, минулої доби в Україну повернулися майже 7,2 тис. громадян України», - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що зранку в пунктах пропуску черг з подорожуючих власним транспортом та пішоходів немає. Упродовж минулої доби без власного транспорту в Україну прибули понад 3 тис. осіб. Для їх перевезення залучалися транспортні засоби, надані місцевою владою та ДСНС.
Крім того, упродовж доби Україну покинули понад 4,7 тис. осіб, у тому числі майже 2,2 тис. іноземців.
За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 8,7 тис. осіб, які прямували в Україну. За результатами додаткової перевірки лікарями ознак захворювання на Covid-19 не виявлено. Крім того, встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.
Фото: ДПСУ
За темою
- Прикордонник «Лисий» самотужки ліквідував трьох окупантів і взяв полоненого
10.02.2025, 19:11
- Рівненщина: Троє місцевих жителів організували незаконний перетин кордону для ухилянтів за 5 тисяч доларів
10.02.2025, 16:34
- На кордоні з Польщею виявили партію електронних сигарет
30.08.2024, 23:51
- На Львівщині ліквідували канал незаконного переправлення чоловіків через кордон
30.08.2024, 18:14
- У Львові двоє жінок за 20 тисяч доларів відправляли чоловіків за кордон
29.08.2024, 14:20
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові донька загиблого військового через суд домоглася виплати 7,5 млн грн від Міноборони
На Львівщині жінка прикрила дітей від рою бджіл і потрапила до реанімації
5 травня: що треба знати про цей день
В озері на Золочівщині виявили тіло 37-річного чоловіка
У Новому Роздолі на Львівщині загинула 50-річна жінка у власній квартирі
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми