• Головна
 • Новини
 • В Україні заборгованість із зарплат торік зросла до більш ніж 3 млрд грн

07.04.2021, 09:42

В Україні заборгованість із зарплат торік зросла до більш ніж 3 млрд грн

Загальна борг із заробітної плати в 2020 році зріс до 3 млрд 130 млн грн.

Про це повідомила Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Укрінформ".

"Продовжує порушуватися право на оплату праці. Заборгованість по заробітній платі зросла до 3 млрд 130 млн грн. Нарешті, завдяки проведеній роботі, все ж, урядом прийнято рішення і створено міжвідомчу робочу групу 28 жовтня 2020 року, і 17 грудня було перше засідання. Така комісія з вирішення питань заборгованості не збиралася майже три роки ", - зазначила вона.

Крім того, за словами омбудсмена, багато пенсіонерів знаходяться за межею монетарної бідності через невідповідність прожиткового мінімуму, встановленого законом, фактичного його розміру.

"Моя рекомендація в щорічній доповіді 2019 року по встановленню прожиткового мінімуму в розмірі не нижче фактичного, не виконано, і законом" Про державний бюджет на 2021 рік "розмір прожиткового мінімуму в два рази менше, ніж фактично в цінах січня 2021 року", - зазначила Денисова.

Також моніторинг показав порушення прав громадян на пільги під час карантину через призупинення або обмеження пільгового проїзду громадян в громадському транспорті. Як зазначила Уповноважений з прав людини, після її втручання таке право було відновлено.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: