Європейський суд з прав людини підтвердив положення українського національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною, зазначив Віктор Ляшко.
Міністерство охорони здоров'я своїм наказом введе обов'язкову вакцинацію від коронавірусу COVID-19 для чиновників і працівників навчальних закладів. Про це сказав у ході засідання уряду прем'єр-міністр Денис Шмигаль у середу, 22 вересня, передає Кореспондент.
"Пропонуємо розпочати впровадження обов'язкових профілактичних щеплень від COVID-19, зокрема для працівників закладів освіти, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів, а також місцевих державних адміністрацій", - заявив у ході засідання міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
За його словами, такий підхід передбачений чинним законодавством.
"Статтею №12 закону про захист населення від інфекційних захворювань передбачено, що працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників чи наступне поширення ними інфекційних захворювань, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти відповідних інфекційних захворювань", - сказав Ляшко.
Міністр додав, що Європейський суд з прав людини в квітні цього року підтвердив положення українського національного законодавства, що обов'язкова вакцинація є законною і може бути необхідною в демократичних суспільствах і не суперечить конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.
Нагадаємо, з початку кампанії вакцинації в Україні померли 95 людей, які були щеплені від коронавірусу. При цьому в країні щеплено понад 6 млн осіб, тобто це 0,0015% від всіх щеплених.
За темою
- Гроші «єПідтримки» тепер можна витрачати на будь-які товари
03.03.2022, 07:42
- У Львові 65% містян мають повний курс вакцинації від коронавірусу
18.02.2022, 14:35
- Графік роботи центрів вакцинації на Львівщині з 14 по 20 лютого
14.02.2022, 16:45
- Вже 40 тисяч підлітків відкрили рахунки для зарахування тисячі гривень
11.02.2022, 16:45
- Відсьогодні 1000 грн за програмою єПідтримка можуть отримати підлітки
07.02.2022, 17:59
Обговорення
Суспільство
ТОП
Зінченко у справі про вбивство Фаріон заявив про голодування та спробу самопошкодження в СІЗО
Смертельна ДТП під Львовом: водійка Hyundai загинула після зіткнення з відбійником
У Львові неповнолітній отримав перелом черепа після удару чоловіка
У Львові повідомили про підозру ще одній продавчині мережі “сувенірних кофішопів” U420
У Львові дівчинці пересадили нирку від тата і печінку від мами
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми