09.01.2020, 19:02

В Україні створять Музей сучасного мистецтва

Установу почнуть створювати в поточному році. Робота триватиме до 4-5 років, анонсували в Мінкульті.

У 2020 році розпочнуться роботи зі створення Музею сучасного мистецтва. Про це міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський написав у себе в Telegram, пише Кореспондент.

"МКМР (Міністерство культури, молоді та спорту) вже цьогоріч створить установу - Музей сучасного мистецтва, яка почне роботу над розвитком цього важливого культурного простору. Робота запланована з 2020 року і триватиме до 4-5 років", - написав він.

За словами міністра, йдеться про декілька паралельних процесів: концепція музею, його матеріальне втілення і наповнення колекції.

"Це означає, що держава повинна купувати твори, які потім виставлятиме і зберігатиме в цьому музеї", - додав Бородянський.

Керівник МКМР впевнений у тому, що питання створення такого музею наразі дуже актуальне, і головна проблема українського сучасного мистецтва - фізична відсутність музею, який би акумулював роботи наших видатних майстрів.

"Переконаний, що видатним українським художникам, таким, як Іван Марчук, та іншим видатним сучасним українським художникам повинні бути присвячені окремі зали", - підкреслив Бородянський.

Раніше повідомлялося, що в Києві представили проект музею Голодомору. Відкрити музей планують на Дніпровських схилах до 90-х роковин Голодомору - у 2022 році

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Кличко наочно показав ефективний спосіб перевиховання вандала

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Що робити з Львівським аеропортом?

  Наталя Тимчій

  Могильники Львівської агломерації

  Іван Стецькович

  Про газ, телевізор і не лохів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: