09.01.2020, 19:02

В Україні створять Музей сучасного мистецтва

Установу почнуть створювати в поточному році. Робота триватиме до 4-5 років, анонсували в Мінкульті.

У 2020 році розпочнуться роботи зі створення Музею сучасного мистецтва. Про це міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський написав у себе в Telegram, пише Кореспондент.

"МКМР (Міністерство культури, молоді та спорту) вже цьогоріч створить установу - Музей сучасного мистецтва, яка почне роботу над розвитком цього важливого культурного простору. Робота запланована з 2020 року і триватиме до 4-5 років", - написав він.

За словами міністра, йдеться про декілька паралельних процесів: концепція музею, його матеріальне втілення і наповнення колекції.

"Це означає, що держава повинна купувати твори, які потім виставлятиме і зберігатиме в цьому музеї", - додав Бородянський.

Керівник МКМР впевнений у тому, що питання створення такого музею наразі дуже актуальне, і головна проблема українського сучасного мистецтва - фізична відсутність музею, який би акумулював роботи наших видатних майстрів.

"Переконаний, що видатним українським художникам, таким, як Іван Марчук, та іншим видатним сучасним українським художникам повинні бути присвячені окремі зали", - підкреслив Бородянський.

Раніше повідомлялося, що в Києві представили проект музею Голодомору. Відкрити музей планують на Дніпровських схилах до 90-х роковин Голодомору - у 2022 році

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: