10.04.2021, 11:00

В Україні школярі сьогодні пройдуть пробне ЗНО

У більшості регіонів України сьогодні, 10 квітня, відбудеться пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2021 року. Учасники мають з'явитися до пунктів до 10:50, саме тестування розпочнеться приблизно об 11:00.

Про це раніше зазначали на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, передає Громадське.

У Києві, Чернігівській та Миколаївській областях пробне ЗНО перенесли на 24 квітня. В інших регіонах школярі проходитимуть пробне тестування 10 квітня.

Учасників пускатимуть до пунктів тестування, якщо вони мають при собі паспорт або інший документ, що посвідчує особу та запрошення-перепустки.

Всі учасники пробного ЗНО мають дотримуватися протиепідемічних заходів як до входу в пункти тестування, так і впродовж усього тестування. Зокрема, вони мають бути у масках, користуватися дезінфекторами, дотримуватися соціальної дистанції з іншими учасниками тестування.

Цього року кожен учасник міг вибрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО. Водночас школярі, які візьмуть у ньому участь, зможуть додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома.

Де шукати результати?

Щоб отримати результати пробного ЗНО, учасники мають занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня.

Учасники з Києва, Чернігівської та Миколаївської областей зможуть занести свої відповіді з 24 до 28 квітня. Результати пробного ЗНО оприлюднять в особистих кабінетах учасників до 30 квітня.

Навіщо потрібне пробне ЗНО?

Таким чином школярів знайомлять із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Учасники отримують змогу виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей. Також це допомагає психологічно налаштуватися на проходження ЗНО та навчитися ефективно розподіляти час.

Пробне тестування — послуга платна, водночас неприбуткова для організаторів. і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість відрізняється в регіонах. У середньому вона становить приблизно 250 гривень.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  49-річний онук зґвалтував свою 91-річну бабусю

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Про першого українця, який вакцинувався Pfizer у США

  Галина Козяр

  Ми створили проект реабілітації психологічного здоров’я громадян, які постраждали від  коронавірусу

  Мирослав Дністрянський

  Бліцкригу не вийде, Росія у випадку відкритої війни зазнає величезних втрат

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: