Сьогодні, у суботу, 20 квітня, в Україні розпочався «день тиші» напередодні другого туру виборів президента.
Про це нагадує Громадське.
Так, за чинним законодавством, цього дня заборонена будь-яка агітація, як в засобах масової інформації, так і просто на вулицях.
Зокрема, ЗМІ не мають права розміщувати політичну рекламу, виступи, інтерв’ю, фільми, програми про кандидатів у президенти. Такі ж вимоги і до носіїв зовнішньої реклами.
Заборонено проводити концерти, спектаклі та інші заходи за участі кандидатів або на їхню підтримку, розповсюджувати агітаційні матеріали, встановлювати агітаційні палатки тощо.
Правила діють до закриття виборчих дільниць у день голосування. За порушення передбачена адміністративна відповідальність.
За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.
За темою
- У Вірменії проходять парламентські вибори, які можуть визначити політичний курс країни
07.06.2026, 14:07
- Трамп зустрівся з Маском у Флориді
06.03.2024, 15:48
- Зеленський зробив нову заяву стосовно виборів наступного року
10.09.2023, 12:16
- В РНБО дали чітку відповідь, коли в Україні можливі вибори
25.08.2023, 17:45
- На виборах міського голови Харкова переміг Терехов
01.11.2021, 22:31
Суспільство
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні