• Головна
 • Новини
 • В Україні бракуватиме медиків у разі 12 тисяч нових випадків COVID-19 за добу - МОЗ

20.10.2020, 16:33

В Україні бракуватиме медиків у разі 12 тисяч нових випадків COVID-19 за добу - МОЗ

Якщо щодня реєструватимуться 9-12 тисяч нових хворих на коронавірус, то в Україні будуть проблеми з кадровим ресурсом медиків.

Про це сказав президент Асоціації анестезіологів України, експерт Міністерства охорони здоров'я Сергій Дубров під час брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Якщо щодня реєструватиметься 9-12 тисяч нових хворих, якщо ми матимемо позитивну динаміку з наростання осіб, які захворіли за день, то боюся, що ми не справимося не в технічному, а в кадровому плані", - сказав Дубров.

Він зазначив, що на сьогодні в Україні для надання допомоги пацієнтам із коронавірусом задіяні 2714 лікарів-анестезіологів. Це кожен третій лікар-анестезіолог, який працює в нашій країні.

Дубров додав, що три чверті людей, які померли від коронавірусу, це особи старшої вікової групи. "У відділенні інтенсивної терапії, де працюю я, маючи п'ять чергувань на місяць, 70-80% - це хворі старшого віку, хворі з супутніми патологіями. Перш за все, це цукровий діабет, хвороби серцево-судинної системи", - сказав він.

Як повідомлялося, в Україні станом на 20 жовтня лабораторно підтверджено 309 107 випадків COVID-19, з них за добу – 5 469.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Шаблі, шпаги, мечі, ножі вилучили працівники Галицької митниці

  Коментар

  Блоги

  Олександр Ярема

  Відкритий лист до академіка, співавтора Конституції України Ігоря Юхновського

  Мирослав Дністрянський

  Ситуація довкола КСУ показала: Зеленський втримає владу, якщо зуміє розгромити проросійські сили

  Василь Чорний

  Чи є життя після виборів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: