21.09.2019, 18:50

В ОП планують узаконити формулу Штайнмайєра

Помічник Зеленського наголосив, що ніякі дії не будуть здійснюватися без відома суспільства, а сама формула - це не закон, а база для законопроекту.

Формула Штайнмайєра, яка регулює порядок проведення виборів на Донбасі, ляже в основу законопроекту. Про це повідомив помічник президента України Андрій Єрмак на своїй сторінці в Facebook у суботу, 21 вересня, передає Кореспондент.

Єрмак повідомив, що провів зустріч в офісі президента з активістами, щоб обговорити формулу Штайнмайєра і її роль у врегулюванні ситуації на Донбасі.

"Процес імплементації формули має кілька етапів, це не разове рішення. Формула - це не закон. Це база, яка ляже в основу законопроекту, за який голосуватимуть і який буде винесено на публічне обговорення. Але це буде потім, а поки необхідно припинити вогонь. Над цим і працюємо", - зазначив він.

Нагадаємо, що раніше Вадим Пристайко заявив, що формулу Штайнмаєра на переговорах в Мінську не підписали з "технічного непорозуміння". Він також пояснив, що означає формула Зеленського щодо Донбасу.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Картину Далі нахабно викрали із галереї за 32 секунди

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  День вчителя, квіти і долари

  Михайло Цимбалюк

  У пенсіонерів серед білого дня держава краде кошти

  Наталя Тимчій

  У Львові потрібно скоротити апарат міськради, а не кількість депутатів

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: