Нападникам загрожує позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Пише WestNews, покликаючись на Поліцію Івано-Франківщини.
Поліція Івано-Франківська затримала трьох молодиків, підозрюваних у побитті військовослужбовця. Наразі вирішується питання про оголошення їм підозри та обрання запобіжного заходу.
Інцидент стався в середмісті Івано-Франківська. Конфлікт помітили випадкові свідки, один з яких звернувся до поліції. Правоохоронці оперативно прибули на місце події, опитали свідків і встановили особу потерпілого. 40-річного військовослужбовця, мешканця Івано-Франківська, виявили за місцем проживання та доставили до медичного закладу. Медики діагностували у захисника численні забої голови та тіла.
Також постраждав випадковий перехожий, який спробував втрутитися в конфлікт, щоб захистити військового. Його також було госпіталізовано з тілесними ушкодженнями.
Поліція швидко встановила особи нападників. Ними виявилися троє жителів Івано-Франківської територіальної громади віком 26, 21 та 17 років. З’ясувалося, що 26-річний зловмисник раніше притягувався до кримінальної відповідальності за майновий злочин.
За даними слідства, чоловіки відпочивали в центрі Івано-Франківська, вживаючи алкогольні напої. До них підійшов військовий і попросив гроші на особисті потреби. Це прохання викликало агресивну реакцію, що призвело до словесного конфлікту та подальшого побиття.
Двоє з підозрюваних — 26 та 21-річний чоловіки — були затримані відповідно до статті 208 Кримінального кодексу України. Поліція розглядає питання про оголошення трьом фігурантам підозри за частиною 2 статті 296 (хуліганство, вчинене групою осіб) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання до чотирьох років позбавлення волі.
Розслідуванням керує Окружна прокуратура Івано-Франківська.
Нагадаємо, раніше WestNews розповідав про бійку між молодиками та війсьовослужбовцем.
За темою
- В Івано-Франківську розпочали будівництво житлового комплексу на 58 багатоповерхівок
31.07.2026, 17:32
- У Франківську п'яний чоловік під час конфлікту погрожував підірвати гранату
30.07.2026, 12:58
- В Івано-Франківську 78-річна жінка з деменцією десять днів жила з тілом померлого співмешканця
29.07.2026, 13:10
- Поліцейські Прикарпаття розслідують дві смертельні ДТП у Делятині: загинули двоє людей
27.07.2026, 10:31
- Поліцейські Прикарпаття спільно з рятувальниками розшукали безвісти зниклу жінку
25.07.2026, 20:06
Івано-Франківськ
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні