Команди чемпіона світу з боксу за версіями WBA (Super), WBO та IBF у суперважкій вазі українця Олександра Усика і володаря титулу WBC британця Тайсона Ф'юрі домовилися про проведення поєдинку.
"Президент WBA Гільберто Мендоса отримав підтвердження від команд Олександра Усика і Тайсона Ф'юрі про наявність домовленості про проведення об'єднавчого бою. Вони попросили час для роботи над контрактами, щоб закрити угоду", - йдеться в повідомленні "Суспільне спорт".
Бій відбудеться 29 квітня на стадіоні "Вемблі" (Лондон)
Організація WBA, чемпіоном якої є Усик, заявила, що дедлайн для домовленостей між українцем і британцем завершується саме в п'ятницю, 10 березня.
У відповідь на розмови обидва боксери записали короткі відео.
Тайсон Ф'юрі у своєму відео сказав: "Усик, підписуй контракт, потворний виродку".
Українець у відповідь заявив, що готовий на розподіл гонорару за схемою 70% на 30% на користь Ф'юрі. Водночас українець висунув одну умову.
Пряма мова Усика: "Гей, жадібне пузо. Я приймаю твою пропозицію 70% на 30%, щоб битися 29 квітня на "Вемблі". Але ти обіцяєш пожертвувати Україні 1 мільйон фунтів одразу після бою. І за кожен день твоєї затримки ви заплатите 1% зі свого гаманця українцям. Домовилися?".
Довідково: Для абсолютного чемпіонства в суперважкій вазі Усику бракує лише титулу WBC, яким володіє Ф'юрі.
За темою
- Комащук принесла Україні першу медаль на ЧЄ-2026
17.06.2026, 18:15
- Віктор Циганков повідомив «Жирону» про бажання залишити клуб
12.06.2026, 13:14
- 16-річний український гравець підписав новий контракт із Барселоною
11.06.2026, 17:31
- У Львові лікарі врятували маму і передчасно народженого сина після тяжкої прееклампсії
11.06.2026, 11:57
- Захисник збірної України Євген Чеберко перейшов у ФК «Лос-Анджелес»
10.06.2026, 17:39
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
На Львівщині браконьєри застрелили козулю поблизу Стоянова — справу передали правоохоронцям
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні