• Головна
 • Новини
 • Уряд погодив на голову Закарпатської ОДА директора виноробні

25.11.2020, 15:55

Уряд погодив на голову Закарпатської ОДА директора виноробні

Кабінет міністрів погодив запропоновані президентом кандидатури на посади голів ОДА у Закарпатській і Харківській областях.

Під час свого засідання уряд погодив призначення головою Закарпатської ОДА директора виноробної компанії "Шато Чизай" Анатолія Полоскова. Під час своєї доповіді він розповів, що не має досвіду роботи на подібній посаді, але готовий навчатися.

Також було погоджено призначення губернатором Харківської області керівника апарату Дніпропетровської ОДА Айну Тимчук. Вона розповіла, що має 20-річний досвід роботи в управлінській сфері.  

 
Айна Тимчук

Нагадаємо, після місцевих виборів президент Володимир Зеленський своїми указами звільнив голів Івано-Франківської, Одеської та Сумської облдержадміністрацій.

6 листопада 2019 року народний депутат від "Слуги народу" Олексій Кучер очолив Харківську обласну державну адміністрацію.

23 квітня 2020 року президент Володимир Зеленський призначив головою Закарпатської ОДА Олексія Петрова, якого звільнив з посади начальника Управління СБУ в Кіровоградській області.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: