13.02.2025, 08:56
Уряд ФРН: Найпростіший спосіб завершити війну – виведення російських військ
Уряд Німеччини вважає, що найбільш очевидним шляхом до завершення війни в Україні є негайне виведення російських військ.
Про це заявив речник федерального уряду Штеффен Гебештрайт під час брифінгу в Берліні, повідомляє Укрінформ.
За його словами, на Мюнхенській безпековій конференції навряд чи варто очікувати проривних рішень щодо припинення війни, хоча всі сподіваються на досягнення справедливого миру.
"Може скластися нова ситуація, за якої цього року з’явиться шанс припинити цей жахливий конфлікт", – зазначив Гебештрайт, посилаючись на заяви українського президента в інтерв’ю Guardian та позицію нового лідера США.
Водночас він наголосив, що найпростішим рішенням було б для Володимира Путіна просто вивести війська, припинивши війну, яка вже коштувала життів сотням тисяч людей та спричинила масштабні руйнування.
Речник уряду також зазначив, що рішення про можливі переговори з Росією залежить виключно від України.
"Ми є партнерами України та підтримуємо її у діалозі, однак подібні дискусії залишаються конфіденційними. Німеччина й надалі надаватиме Києву як фінансову, так і військову допомогу", – підкреслив Гебештрайт.
За темою
- Молдова перебрала головування в Раді Європи: головний пріоритет – підтримка України та відповідальність РФ
14.11.2025, 15:10
- Юлія Тимошенко: Ми не пропустимо закон, що дозволяє забирати у людей єдине житло за борги!
13.11.2025, 12:29
- У МЗС Німеччини заявили: Україні необхідна рішуча боротьба з корупцією для збереження підтримки союзників
13.11.2025, 11:05
- В Україні розгорнуть унікальну «стіну дронів» для перехоплення російських “Шахедів”
13.11.2025, 09:23
- Україна приєдналася до санкцій ЄС проти лідерів Придністров’я
12.11.2025, 13:29
Обговорення
Політика
ТОП
На Прикарпатті у лісі знайшли тіло мобілізованого чоловіка: поліція встановлює обставини смерті
Біля Львова побили ветерана та його дружину
Зеленський оголосив глибоке перезавантаження енергетичної системи: реформують НКРЕКП, інспекції та Фонд держмайна
Помер колишній гравець «Карпат» та ексфутболіст збірної України Андрій Полунін
У Львові юнак на мотоциклі порушив комендантську годину та вчинив небезпечний маневр перед патрульними
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми
Михайло Цимбалюк
Пенсійний бюджет знову «завис»: чому уряд ігнорує українських пенсіонерів
Богдан Козійчук
БЕЗвідповідальне лідерство