22.02.2021, 15:05

Уруський прокоментував фото з Кадировим

Віцепрем'єр-міністр - міністр з питань стратегічних галузей промосливості Олег Уруський прокоментував своє фото поруч із Рамзаном Кадировим, зроблене під час міжнародної військово- технічної виставки IDEX-2021 у столиці ОАЕ Абу-Дабі.

Як передає Укрінформ, Уруський опублікував коментар у Фейсбуці.

"На фото, розміщеному на сторінці у Facebook Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, - офіційна церемонія відкриття міжнародної військово-технічної виставки IDEX-2021, на якій я беру участь як глава української урядової делегації", - написав віцепрем'єр.

Він додав, що розміщення очільників офіційних делегацій під час ходи на початку церемонії визначає Протокол держави-організатора. Була застосована практика, згідно якої, особисті гості Правлячої родини були розміщені в алфавітному порядку. "Водночас, хотів би додати, що я особисто під час, в ході та після церемонії не мав (і не збираюсь мати) жодних контактів з головою делегації РФ, яким є Р. Кадиров", - підкреслив Уруський.

За його словами, українська делегація звернула увагу місцевого протоколу щодо неприйнятності подібних ситуацій у майбутньому.

"Також не вважаю можливим «шарахатися» від представників ані країни-агресора, ані будь-якої іншої країни, демонструючи, таким чином, невпевнену поведінку та слабкість української сторони", - зазначив віцепрем'єр.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 22 лютого опублікував у Фейсбуці фото, на якому віцепрем'єр-міністр – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський зображений поруч із лідером Чечні Рамзаном Кадировим. Прем'єр також вимагав термінових пояснень.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

Коментар

Блоги

Юрій Никорак

Облгази придумали нову схему рекету українців: як їх зупинити

Михайло Цимбалюк

«Обвели навколо пальця»: як «монобільшість» обхитрила власників «євроблях»

Андрій Вихопень

Замість грейдерів, ручна підлегла сила

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: