03.09.2021, 09:59

Ураган «Іда» в США: нові дані про жертви

Понад 25 осіб загинули в в Нью-Йорку і на північному сході США через зливи та повені, викликані ураганом «Іда» в США.

Як пише BBC, повідомляють про смертельні випадки і пошкодження в Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Пенсільванії, Коннектикуті і Меріленді, передає "Слово і Діло".

Відомо, що 12 людей загинули в Нью-Йорку, щонайменше вісім осіб – у Нью-Джерсі, три людини - в Пенсільванії. Одна людина загинула в Меріленді.

За словами офіційних осіб, багато з загиблих опинилися в пастці в підвальних приміщеннях, наповнених водою.

Нагадаємо, раніше майже мільйон мешканців американського штату Луїзіана та тридцять тисяч жителів сусіднього Міссісіпі залишились без електроенергії через ураган. Крім того, повідомляли про одного загиблого.

Десятки будівель затопило, зірвало дахи чи пошкодило через негоду.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Уряд генерування проблем 

    Василь Чорний

    Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

    Василь Чорний

    Хмельницька тергромада в умовах воєнного стану

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: