05.11.2024, 17:13
Умєров підтвердив, що на Курщині відбулося перше невелике зіткнення із військами КНДР
Міністр оборони України Рустем Умєров підтвердив, що фронті на Курському напрямку відбулося перше невелике зіткнення із північнокорейськими військами.
Зокрема, Умєров підтвердив, що українські війська вперше вступили в бій з північнокорейськими військами, але сказав, що це було невелике зіткнення, і що військам КНДР знадобиться більше часу для повного розгортання на Курському напрямку.
Відповідаючи на запитання про перший бій між українськими та північнокорейськими військами, Умєров сказав, що відбулася "невелика перестрілка".
Він також підтвердив, що це було перше офіційне зіткнення з північнокорейськими військовими.
Український міністр також сказав, що оскільки північнокорейські війська були замасковані під бурятів і змішані з російськими військами.
Точну кількість жертв або полонених необхідно перевірити, перш ніж можна буде зробити точну заяву.
Пряма мова Умєрова: "Ми фіксуємо контакти з північнокорейськими силами, але ми вважаємо, що за кілька тижнів буде більша кількість бойових зіткнень, і ми будемо їх відповідно аналізувати і переглядати".
За оцінками міністра, на північному сході, сході та південному сході буде п'ять дивізій, кожна чисельністю близько 3 000 військовослужбовців, розкиданих на близько 1500 кілометрів фронту.
Очікується, що північнокорейські війська будуть повністю розгорнуті на полі бою після навчань, які, за словами Умєрова, почнуться протягом наступних 10-15 днів і завершаться протягом декількох тижнів.
За темою
- У липні Сили оборони знешкодили рекордну кількість окупантів з початку року – Генштаб
01.08.2026, 16:59
- Сили оборони знешкодили ще 1 470 російських окупантів
01.08.2026, 08:03
- Генштаб оновив дані про втрати ворога: мінус ще 1 340 російських окупантів
31.07.2026, 08:09
- СБС уразили базу безекіпажних катерів, танкери та майданчик запуску "Шахедів" – "Мадяр"
30.07.2026, 13:58
- Втрати росії у війні проти України: за добу ліквідовано ще 1360 окупантів
30.07.2026, 08:31
Новини з фронту
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
11 осіб травмовані внаслідок зіткнення легковика з автобусом на Львівщині
1 серпня: що треба знати про цей день
Хлопчика, якого врятували з-під завалів після ракетної атаки на Львів, виписали з лікарні
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні