• Головна
  • Новини
  • Улюбленець закарпатської САД отримає ще пів мільярда за трасу Київ-Чоп

17.02.2022, 11:35

Улюбленець закарпатської САД отримає ще пів мільярда за трасу Київ-Чоп

Служба автомобільних доріг у Закарпатській області віддасть 585 млн грн ТОВ «ШБУ-77» за поточний середній ремонт автомобільної дороги міжнародного значення Київ-Чоп.

Про це пишуть "Наші гроші.Львів".

Підрядник відремонтує ділянку протяжністю 15,6 км до кінця 2022 року. Облаштує чотири зони засобами підвищеної видимості, зробить поверхневе водовідведення. Також – оновить два мости, встановить проміжні та берегові опори, влаштує на них тротуари.

Єдиним конкурентом на торгах «ШБУ-77» була одеська компанія «Автомагістраль-Південь». Під час аукціону фірми знижували свої пропозиції, однак переможець все одно запропонував відремонтувати дорогу на 150 тис. грн дешевше.

Нагадаємо, міжнародна траса М-06 Київ-Чоп є третьою за довжиною в Україні, має протяжність 831 км, зокрема 142 км − у Закарпатській області. Це вже не вперше компанія «ШБУ-77» отримує підряди на ремонт цієї дороги. Наприклад, їй віддадуть 267 млн грн за поточний середній ремонт 8 км ділянки приблизно між селищами Свалява та Чинадієво.

Про підрядника

Компанія «ШБУ-77» зареєстрована 2017 року, зараз має юридичну адресу в Ужгороді. Раніше фірма перебувала в місті Бровари Київської області, але переїхала до Закарпаття в кінці минулого року. Власником  «ШБУ-77» є Андрій Білоус з Київської області. Йому також належить закарпатське ТОВ «Закарпаття асфальт».

Протягом 2021-2022 років підприємство отримало державних замовлень на 16,7 млн грн. В основному це підряди від служб автомобільних доріг у Чернігівській, Чернівецькій та Закарпатській областях. Також велику частину замовлень фірма отримує від ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області».

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: