14.12.2021, 17:44

Укрзалізниця оновила станцію біля курорту Буковель

До кінця року Укрзалізниця запустить Буковельський експрес, який курсуватиме за маршрутом Львів – Татарів-Буковель – Ворохта.

В Івано-Франківській області продовжуються роботи на найближчій залізничній станції до гірськолижного курорту Буковель. Про це повідомляє Укрзалізниця, передає Кореспондент.

Вказано, що на станції Татарів-Буковель збільшено залізничну платформу з 180 до 324 метрів. Тепер вона може приймати поїзди, у складі яких 12 вагонів (раніше до шести вагонів).

Крім того, на платформі встановлено сучасне освітлення LED. Здійснено ремонт фасаду будівлі зупинного пункту, залу очікування та залізничних кас. Триває облаштування привокзальної території. На фасаді будівлі буде збережено історичну назву Татарів.

У компанії нагадали, що станція Татарів та її залізничний вокзал є пам'яткою архітектури, зведеної у 1894 році. Реновацію станції проводять у рамках програми Великого будівництва.

До кінця року Укрзалізниця запустить Буковельський експрес, який курсуватиме за маршрутом Львів – Татарів-Буковель – Ворохта.

"Таким чином українці та гості країни отримують можливість побачити красу та історичні пам'ятки міста Лева і далі, безпосередньо зі Львова, дістатися до курорту Буковель або здійснити мрію піднятися на найвищу гору України – Говерлу, доїхавши до Ворохти", – заявив керівник пасажирського напрямку УЗ Олександр Перцовський.

На маршруті використовуватиметься сучасний дизель-потяг вітчизняного виробництва, який компанія отримає від виробника у грудні. Цей поїзд виробництва Крюківського вагонобудівного заводу ДПКР-3 має максимальну швидкість 140 км/год. У складі поїзда три вагони – 170 місць.

Нагадаємо, на початку грудня в перший рейс вирушив поїзд №5/6 Маріуполь – Рахів, який долає найдовший пасажирський залізничний маршрут в Україні, завдовжки 1806 км. Він поєднує сім областей. Новий поїзд курсує із зупинками у Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарі, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка в Рахові – найвищому місті України.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: