• Головна
 • Новини
 • Укрпошта й досі не домовилась з урядом щодо тарифів на доставку пенсій

04.05.2020, 18:33

Укрпошта й досі не домовилась з урядом щодо тарифів на доставку пенсій

Станом на початок другого кварталу 2020 року Національний поштовий оператор "Укрпошта" не досяг домовленостей з урядом щодо тарифів на доставку пенсій.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це йдеться у промiжній фiнансовій звiтності станом на 31 березня 2020 року, яка оприлюднена в Системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

"Наприкiнцi 2017 року керiвництво Компанiї розпочало переговори з урядом України про пiдвищення тарифу на доставку пенсiй, але станом на дату пiдписання цiєї фiнансової звiтностi рiшення про зростання тарифiв на доставку пенсiй не було прийнято", - йдеться в звіті.

Як випливає зі звіту, Укрпошта також не отримує компенсації збитків, які виникають через тарифи на доставку пенсій.

"Як тимчасове рiшення в державному бюджетi на 2019 рiк було видiлено кошти у розмiрi 500 мільйонів гривень для компенсацiї витрат Компанiї за перше пiврiччя 2019 року, пов'язаних iз наданням послуг з доставки пенсiй. Компанiя отримала 303, 972 млн гривень протягом першого кварталу 2019 року. У 2020 роцi Компанiя не отримувала коштiв в частинi компенсацiї витрат, пов'язаних iз наданням послуг з доставки пенсiй", - ідеться в звіті.

Як повідомлялось, у жовтні 2018 року в Укрпошті заявили, що можуть припинити доставку пенсій, оскільки щомісяця кожне відділення зазнає збитків майже на 3 тис. гривень, зокрема, через те, що доставка пенсій проводиться за тарифами, нижчими від собівартості. Зокрема, тарифи не переглядалися з 2004 року.

Водночас у Пенсійному фонді пояснювали, що тариф на оплату послуг за доставку та виплату пенсій визначено у відсотках від суми пенсії.

Укрпошта доставляє пенсiї та грошовi виплати мiльйонам клiєнтiв, особливо пенсiонерам, якi є найбiльш вразливою категорiєю можливого iнфiкування коронавiрусом. З моменту запровадження карантинних заходів Укрпошта почала надавати послугу доставки пенсій додому.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: