• Головна
 • Новини
 • "Укроборонпром" призначив керівників трьох підприємств

09.01.2020, 20:29

"Укроборонпром" призначив керівників трьох підприємств

Директорів призначили за результатами відкритого відбору.

Про це пише видання Тиждень.ua.

У державному концерні “Укроборонпром” за результатами відкритого відбору були призначені генеральні директори на два державні підприємства: Завод імені В.О. ім.Малишева та Завод 410 Цивільної Авіації, а також в компанію “Укрспецекспорт”.

Генеральним директором ДК “Завод імені В.О. Малишева” став Василь Крилас. Крилас працював на харківських заводах "Електроважмаш", "Харківпродмаш", "Спецмаш Україна", має досвід управління виробничо-господарською діяльністю, організації та контролю виробництва, технічного переозброєння підприємства.

Генеральним директором ДК “Завод 410 ЦА” став Олексій Попов. Попов закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю “Авіаційні двигуни і енергетичні установки” та отримав управлінську освіту у сфері авіації у Франції (Aerospace Master of Business Administration, Тулуза та “аудитор системи менеджменту якості в аерокосмічній галузі”, Париж). Також він навчався в канадському університеті McGill. Попов працював на різних посадах у вітчизняному підприємстві, що займається виробництвом та розробкою систем керування повітряних і космічних суден.

Генеральним директором ДК “Укрспецекспорт” став Вадим Ноздря. Ноздря є депутатом Київміськради, де займається житлово-комунальними питаннями. До призначення управляв активами міжнародної групи компаній в Україні, займався проектами злиття та поглинання. Із червня 2017 року очолював львівський проект будівництва заводу з перероблення твердих побутових відходів, що фінансується Європейським банком реконструкції та розвитку та міжнародними фондами. До того Ноздря п’ять років працював у компанії “Укрспецекспорт”, де забезпечував виконання зовнішньоекономічних контрактів на постачання та ремонт техніки.

Нагадаємо, підприємства Укроборонпрому достроково передали державним замовникам всю авіаційну техніку, ремонт якої був передбачений замовленнями 2019 року.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

  Іван Стецькович

  Про Конституцію і українські народні казки

  Мирослав Дністрянський

  Україна для Трампа – це така собі «скалка», яка заважає розгорнути дружні відносини з Путіним

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: