• Головна
  • Новини
  • Укріплюватимуть кордон: усі 52 громади Рівненщини виділили кошти на оборону

14.02.2023, 17:49

Укріплюватимуть кордон: усі 52 громади Рівненщини виділили кошти на оборону

Рівненська обласна військова адміністрація дала завдання громадам виділили кошти на оборонні заходи, залежно від сплаченого ПДФО військовими

Про це повідомив голова Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль.

"Усі територіальні громади із 52-х доведених на своїх сесіях проголосували за фінансування оборонних заходів в області. Сьогодні пройшли 2 останні засідання – у Костополі та Рівному. В обласному центрі депутати виділили 200 млн грн. Дякую кожному за державницьку позицію", – написав Віталій Коваль.

Голова обласної адміністрації нагадав, що 26 січня Рада оборони Рівненської області своїм рішенням рекомендувала 52-м територіальним громадам нашого регіону виділити фінансування для оборонних заходів. 

Кожній ТГ визначали суму на оборону за наступним алгоритмом: частина сплаченого військовими ПДФО, які отримала громада, скориговані на вільні залишки. Прикордонні громади вже витратили набагато більше на зведення оборонних рубежів на своїх територіях. Тож їм не доводилися завдання про виділення коштів, тому що такі ТГ самі їх потребують.

"На ці кошти продовжуватимемо укріплювати кордон, комплектувати військові частини та угрупування, будувати інженерно-фортифікаційні споруди, оснащувати військовослужбовців відповідною технікою та екіпіруванням тощо. Завдяки оборонній синергії кожної громади, Рівненщина щодня стає сильнішою. В єдності наша сила. І завдяки єдності – переможемо", – каже Віталій Коваль.  

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: