• Головна
  • Новини
  • Чемпіонка світу з України відмовилася ставати поруч із росіянином

24.07.2025, 12:58

Чемпіонка світу з України відмовилася ставати поруч із росіянином

Після історичної перемоги на чемпіонаті світу з фехтування у Батумі українська спортсменка Влада Харькова продемонструвала чітку громадянську позицію — вона навмисно проігнорувала спільне фото з росіянином Кирилом Бородачовим, який виборов срібло у чоловічій рапірі.

Про це повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Після церемонії нагородження в особистому турнірі шпажисток, де Харькова здобула золото завдяки вирішальному уколу в додатковий час у фіналі з естонкою Катріною Лехіс, організатори намагались зробити загальне фото призерів дня. Втім, українка залишила п'єдестал перед початком цієї фотосесії, на якій мав бути присутнім і представник країни-агресора.

Таким чином спортсменка дала зрозуміти свою принципову позицію щодо недопустимості «спортивного примирення» з державою, яка веде повномасштабну війну проти України.

Нагадаємо, для Харькової ця перемога стала історичною — вона принесла Україні перше «золото» світової першості в жіночій шпазі.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: