27.07.2025, 13:43

Українська ППО знищила 78 із 83 ворожих Shahed

У ніч на 27 липня Росія здійснила масштабну повітряну атаку на Україну, запустивши 83 ударні безпілотники з різних напрямків. Однак українські сили протиповітряної оборони продемонстрували високу ефективність, знищивши або подавивши 78 ворожих дронів типу Shahed та інших моделей.

Про це повідомили в Повітряних силах ЗСУ, уточнивши, що атака розпочалась близько 22:30 26 липня та тривала до ранку. БпЛА запускалися з території Росії (Орел, Курськ, Шаталово, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ), а також з тимчасово окупованого Криму — з району Гвардійського.

Оборону неба забезпечували підрозділи авіації, зенітні ракетні війська, мобільні вогневі групи, а також системи радіоелектронної боротьби. Основними напрямками атаки стали північ, південь, схід і центр України.

Незважаючи на високу ефективність ППО, зафіксовано п’ять влучань безпілотників у трьох локаціях. Також уламки збитих дронів впали ще у двох місцях. Інформація про пошкодження та постраждалих уточнюється.

Це вже не перша масована атака за останні дні: українське небо щодня перебуває під загрозою, однак Сили оборони України продовжують демонструвати витривалість та злагоджену роботу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: