• Українки здобули три золота на чемпіонаті Європи в Бухаресті

12.04.2019, 11:08

Українки здобули три золота на чемпіонаті Європи в Бухаресті

Четвертий змагальний день чемпіонату Європи зі спортивної боротьби, який триває в столиці Румунії, видався для наших борчинь щедрим на медальні здобутки. Українці тричі підіймалися на найвищу сходину п'єдесталу.

Про це повідомив офіційний сайт Національного олімпійського комітету України.

«Золоту» ходу для нашої жіночої команди з боротьби розпочала Оксана Лівач, яка виступає у ваговій категорії до 50 кг. Спортсменка на останніх секундах фіналу вирвала перемогу у болгарки Міглени Селішки й принесла Україні першу медаль найвищого гатунку.

Слідом за Оксаною переконливу перемогу у фінальній сутичці також над суперницею з Болгарії Евеліною Ніколовою здобула Ірина Гусяк (до 55 кг).

Переможний почин дівчат підтримала чинна чемпіонка світу Алла Черкасова, що виступає у ваговій категорії до 68 кг, поборовши у фіналі Аделу Ганзлічкову з Чехії.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав дівчат, тренерський склад збірної та Асоціацію боротьби України на чолі з її президентом Олегом Кравченком з блискучими здобутками, побажавши й надалі так впевнено крокувати до олімпійського Токіо-2020.