Деякі громадяни України в Польщі отримали листи, схожі на повістку з метою мобілізації. Офіс у справах іноземців запевнив, що це – фальсифікація.
Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на RMF24.
Офіс у справах іноземців у Польщі опублікував скан-копію листа нібито від імені відомства, який у паперовому вигляді отримали деякі громадяни України у Польщі, та запевнив, що це фальсифікація.
У фейковому листі йдеться, що у зв’язку з українським законодавством про військову службу і триваючою мобілізацією в Україні отримувачу слід очікувати на візит представників відомства (у наведеному зразку листа – "17-31 грудня") з подальшим відправленням на пункт мобілізації для служби у ЗСУ. Там також згадують про кримінальну відповідальність за ухилення від мобілізації та загрозу екстрадиції.
У підробці, схоже, було вказане конкретне ім’я громадянина України та адреса його проживання у Польщі – ці дані в опублікованій копії затерли.

Копія фальшивого листа, опублікована Офісом у справах іноземців
Офіс у справах іноземців запевнив, що не має жодного відношення до таких листів та не має інформації, хто влаштував таку підробку. Про скільки випадків таких листів відомо, не уточнюють.
За темою
- Найбільший НПЗ Москви зупинив роботу після атаки українських дронів – Reuters
16.06.2026, 19:25
- Зеленський підтвердив ураження НПЗ у Московському регіоні на відстані близько 500 км
16.06.2026, 11:28
- У Росії розбився стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 під час навчального польоту
15.06.2026, 16:50
- На саміті G7 наразі не планують окремих переговорів Зеленського і Трампа — ЗМІ
14.06.2026, 09:24
- У Польщі на ділянці лікарки знайшли останки 32 ненароджених дітей
13.06.2026, 19:55
Обговорення
Світ
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні