• Головна
  • Новини
  • Українців закликали не створювати черг на АЗС, адже дефіциту пального немає

10.10.2022, 17:28

Українців закликали не створювати черг на АЗС, адже дефіциту пального немає

Вранці понеділка, 10 жовтня, АЗС були зачинені не через відсутність пального, а через повітряну тривогу. Голова профільного парламентського комітету з питань енергетики Андрій Герус запевнив, що в Україні немає дефіциту нафтопродуктів.

“Зараз абсолютна більшість АЗС працюють. Нафтопродуктів у країні достатньо і вони роззосереджені по великій кількості місць зберігання. Ракетних ударів по місцях зберігання нафтопродуктів сьогодні не було, та й такі удари вже не будуть ефективними”, – зазначив Андрій Герус.

Він закликав українців не створювати черг на АЗС.

Нагадаємо, вранці 10 жовтня відбувся масований обстріл України Росією.. Українська ППО збила 43 із 84 випущених ракет. За інформацією прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, окупанти пошкодили щонайменше 11 важливих інфраструктурних об’єктів у 8 регіонах та у столиці.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: