26.09.2021, 20:20

Українці перемогли у варшавському півмарафоні

Українець Богдан Семенович та українка Валентина Варецька у неділю стали переможцями у 15-му варшавському півмарафоні.

Про це повідомляє офіційний сайт організаторів півмарафону у столиці Польщі, передає кореспондент Укрінформу.

Як інформується, серед чоловіків Семенович став першим, подолавши дистанцію у 21,097 км за 1 год 04 хвилини. На подіум опинився ще один українець – Дмитро Дідоводюк, який став другим з часом 1 год 07 хвилин.

У жінок перші два місця також посіли українки. Зокрема, Валентина Варетська та Наталія Семенович прибігали практично синхронно з різницею у 5 секунд, долаючи дистанцію за 1 год 17 хвилин.