• Головна
  • Новини
  • Україна завдала ударів по російських спиртзаводах, що використовували для виробництва вибухівки

23.10.2024, 21:06

Україна завдала ударів по російських спиртзаводах, що використовували для виробництва вибухівки

У ніч на 22 жовтня Україна провела чергові атаки на російську військову інфраструктуру, завдавши ударів по спиртзаводах у Тульській та Тамбовській областях, які використовувались для виробництва вибухових речовин.

За даними Центру протидії дезінформації при РНБО, українські безпілотники атакували чотири підприємства, зокрема заводи «Біохім» і Єфремовський спиртзавод.

Ці заводи виробляють не лише спирт, а й хімічні компоненти для вибухівки та палива для військових потреб. Атаки були частиною масштабної кампанії з підриву військових об’єктів Росії, спрямованої на знищення критичної інфраструктури оборонної промисловості. Одним із результатів таких дій стало припинення роботи заводу «Кремній Ел» у Брянську, який виготовляє мікроелектроніку для систем ППО «Панцир» і ракетних комплексів «Іскандер».

Експерти відзначають зростання ефективності українських атак, які систематично руйнують важливі об’єкти військово-промислового комплексу Росії. Однак вони також підкреслюють, що ситуація могла б змінитися кардинально, якби Україна мала змогу використовувати далекобійну зброю, надану західними союзниками.

Наразі Україна обмежена ударами безпілотників та використанням зброї лише в прикордонних районах Росії, на що Вашингтон дав згоду у травні 2024 року. Київ продовжує наполягати на необхідності розширення можливостей для завдання ударів по території агресора, щоб ефективніше протистояти російським атакам.

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Богдан Козійчук

ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: