Президент України Володимир Зеленський заявив, що на сьогодні Україна має 28 двосторонніх угод із партнерами, які передбачають оборонні, фінансові та політичні зобов’язання.
Про це він повідомив під час форуму «Підтримуй Україну» в Києві 24 лютого.
«Ми вже маємо 28 двосторонніх угод з безпеки з партнерами, і майже з усіма, хто бере участь у сьогоднішній зустрічі. Це чіткі зобов’язання, які роблять сильнішими Україну та ваші країни», – зазначив Зеленський.
За його словами, розвиток української протиповітряної оборони створює основу для нового європейського повітряного щита, і кожне зобов’язання щодо ППО є критично важливим. Президент наголосив на необхідності посилення співпраці у військовій, фінансовій та технологічній сферах.
Зеленський також підкреслив, що на основі цих угод необхідно створити систему гарантій безпеки, яка забезпечить тривалий мир для України та всієї Європи.
За темою
- Зеленський: Саміт G7 приніс важливі результати
17.06.2026, 12:17
- Помер хлопчик, якого у лютому збила на переході суддя в Кривому Розі
17.06.2026, 11:31
- ППО знешкодила 97 зі 119 дронів, якими росіяни атакували Україну
17.06.2026, 09:23
- Окупанти поцілили по кінно-спортивній школі на Сумщині: загинули тварини
17.06.2026, 08:23
- До суду скерували обвинувальний акт стосовно Жеваго
16.06.2026, 18:57
Обговорення
Суспільство
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні