26.03.2023, 21:24

Україна програла Англії на старті відбору Євро-2024

У неділю, 26 березня, у стартовому матчі кваліфікації чемпіонату Європи з футболу збірна України поступилася у Лондоні Англії

Про це повідомляє Еспресо.TV.

Збірна України розпочинала кваліфікацію Євро-2024 матчем у Лондоні. Для збірної Англії це була друга гра відбору. У першій вона 23 березня здолала в Неаполі іншого фаворита групи C - Італію - 2:1.

Англія впевнено розпочала зустріч проти України, захопила ініціативу та забила два голи ще в першому таймі. На 37-й хвилині Букайо Сака подав з правого флангу з-під Михайла Мудрика, Гаррі Кейн зіграв на випередження у боротьбі з Олександром Караваєвим та з близької відстані переправив м'яч у сітку.

За 3 хвилини перевагу англійців збільшив Сака, який з-за меж карного майданчика ефектно закрутив м'яч у дев'ятку.

Англія перемогла Україну 2:0, набрала 6 очок та вийшла на "чисте" перше місце у турнірній таблиці. Другою із 3 пунктами йде Північна Македонія. Україна, Мальта та Італія поки не мають жодного балу. Італійці сьогодні о 21:45 зустрінуться на виїзді з мальтійцями.

Наступний матч кваліфікації Євро-2024 збірна України зіграє 16 червня у гостях проти Північної Македонії.