Під час робочого візиту у Волинську область міністр внутрішніх справ Денис Монастирський перевірив стан охорони державного кордону з Республікою Білорусь і місця дислокації додаткових сил МВС, де розташовано підрозділи Держприкордонслужби, Нацгвардії та Нацполіції. Їх перекинуто та розгорнуто відповідно до рішення РНБОУ щодо посилення охорони кордону на напрямках потенційного руху незаконних мігрантів із сусідньої Білорусі.
Про це повідомила пресслужба МВС.
«Ми посилюємо прикордонні підрозділи силами Національної поліції та Національної гвардії. Додатково буде залучено близько 8,5 тисяч військовослужбовців та поліцейських. Це потужне угрупування складатиметься з: 3 тисяч військослужбовців ДПСУ; 3,5 тисяч – НГУ та 2 тисяч – Нацполіції. Чергуватиме також авіація МВС, зокрема 15 вертольотів, які забезпечать мобільність і, за необхідності, перекидатимуть наші сили на кордон», - сказав Денис Монастирський.

За його словами, такі дії дозволять стримати нелегальних мігрантів, однак для комплексного вирішення проблеми є тільки один вихід - будівництво надійного сучасного інтелектуального кордону.
«Український рубіж необлаштований, тому в найкоротші терміни Україна має звести «інтелектуальний кордон» з Росією та Білоруссю. Для фінансування цього проєкту знадобиться 17 млрд грн. Ці кошти будуть виділені з бюджету», - зазначив Денис Монастирський.



Голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко повідомив, що на сьогодні загрози для України з боку кордону із Білоруссю немає.

«Ситуація стабільна та контрольована, ніяких загроз наразі для України немає. Однак, наша служба разом із Нацполіцією та Нацгвардією відпрацьовує всі можливі сценарії для того, аби захистити український кордон від можливої спроби прориву, штучно організованого натовпами мігрантів», - зауважив Сергій Дейнеко.
Нагадаємо, Денис Монастирський вилетів на Волинь для перевірки готовності захисту українського кордону від штучно створеної міграційної кризи.
За темою
- Прикордонник «Лисий» самотужки ліквідував трьох окупантів і взяв полоненого
10.02.2025, 19:11
- Рівненщина: Троє місцевих жителів організували незаконний перетин кордону для ухилянтів за 5 тисяч доларів
10.02.2025, 16:34
- На кордоні з Польщею виявили партію електронних сигарет
30.08.2024, 23:51
- На Львівщині ліквідували канал незаконного переправлення чоловіків через кордон
30.08.2024, 18:14
- У Львові двоє жінок за 20 тисяч доларів відправляли чоловіків за кордон
29.08.2024, 14:20
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Львові арештували полковника ЗСУ за підозрою у поборах із військових
Зінченко у справі про вбивство Фаріон заявив про голодування та спробу самопошкодження в СІЗО
У Львові засудили офіцерів, які дозволяли підлеглим працювати на СТО замість служби
На Львівщині вантажівка зіткнулася з поїздом "Перемишль - Київ"
Понад 50 вулиць Львова залишаться без води на добу через підключення нового водогону
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми