02.06.2022, 00:52

Україна перемогла Шотландію у відборі на ЧС-2022

У півфінальному матчі плей-офф відбору на ЧС-2022 збірна України перемогла Шотландію

Матч закінчився перемогою України з результатом 3:1. На 33-й хвилині Андрій Ярмоленко вивів нашу команду вперед, а на початку другого тайму Роман Яремчук збільшив перевагу вдвічі.

Але "на нуль" Георгію Бущану зіграти не вдалось. Каллум Макгрегор додав інтриги своїм голом на 79-й хвилині.

На 95-й хвилині Артем Довбик забив третій м'яч і цим переможно завершив матч Україна - Шотландія.

5 червня у Кардіффі збірна України у вирішальній зустрічі посперечається за путівку на ЧС-2022 зі збірною Уельсу.