19.06.2023, 21:26

Україна перемогла Мальту в кваліфікації Євро-2024

19 червня у Трнаві збірна Україні у відбірковому матчі Євро-2024 переграла команду Мальти

Збірна України отримала шанс вийти вперед на 52-й хвилині. Андрій Ярмоленко пробивав пенальті, але не використав можливість та влучив у поперечину.

За 20 хвилин команда Сергія Реброва заробила право на ще один одинадцятиметровий. Цього разу до позначки підійшов Віктор Циганков, який переграв голкіпера та вивів свою команду вперед.

У підсумку його гол виявився вирішальним. Україна перемогла Мальту 1:0, набрала 6 очок та залишилася на другому місці в турнірній таблиці. Лідирує з 9 пунктами Англія. Північна Македонія та Італія мають по 3 бали та зіграють сьогодні о 21:45 у Скоп'є. Мальта не набрала жодного очка та йде в групі C останньою.