13.03.2026, 16:31

Україна отримала нову партію ракет до систем Patriot

Україна отримала нову партію ракет-перехоплювачів PAC-3 для зенітно-ракетних комплексів Patriot. Боєприпаси передала Німеччина за результатами засідання міжнародної коаліції у форматі «Рамштайн». Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

У відомстві зазначили, що ракети PAC-3 призначені для перехоплення балістичних та гіперзвукових цілей. Зокрема, вони здатні збивати такі російські ракети, як «Кинджал», «Іскандер» і «Циркон».

За інформацією Міноборони, ракети знищують ціль прямим кінетичним ударом за принципом hit-to-kill. Їхня швидкість може досягати понад шести тисяч кілометрів на годину. Дальність перехоплення становить до 45 кілометрів, а висота — до 12 кілометрів.

Також система Patriot з ракетами PAC-3 може одночасно вражати до 16 цілей без перезаряджання завдяки активній системі самонаведення.

У Міністерстві оборони наголосили, що посилення протиповітряної оборони є одним із ключових завдань України. Мета — виявляти всі повітряні загрози та перехоплювати щонайменше 95% ракет і дронів.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: