• Головна
 • Новини
 • УКУ запрошує приєднатися до святкування онлайн-випускного

24.06.2020, 19:53

УКУ запрошує приєднатися до святкування онлайн-випускного

Український католицький університет, вивчивши американські та європейські практики проведення випускних в умовах пандемії коронавірусу, уже цієї суботи, 27 червня, організовує онлайн-випускний, до перегляду якого запрошує приєднатися спільноту УКУ та всіх охочих.

Про це повідомляє департамент інформації УГКЦ.

Онлайн-трансляція відбуватиметься на Ютуб-каналі УКУ о 18:30 (за київським часом) та на офіційній Фейсбук-сторінці університету, а раніше, о 12:00, транслюватимуть святкову Літургію з церкви Святої Софії - Премудрості Божої.

Під час урочистої частини до випускників з промовами звернуться президент УКУ владика Борис Ґудзяк, отець ректор Богдан Прах та почесний промовець 2020 року – український поет та прозаїк Сергій Жадан. Привітають випускників і відомі люди з України та інших країн: Адріан Сливоцький, Едвард Лукас, Шон Патрік Лаветт, Оксана Забужко, Мирослав Маринович, Ярослав Грицак, Марічка Бурмака, Тарас Тополя, гурт «Піккардійська терція» та багато інших. Слово матимуть і випускники попередніх років, батьки цьогорічних випускників, а також студент-салютатор та студент-веледиктор 2020, яких університет обирає щороку за підсумком конкурсу. Опісля випускники матимуть закриті zoom-зустрічі у факультетах.

«Якщо щиро, «онлайн-випускний» звучить трохи дивно. Але чи не дивним став світ в останні місяці? І навіть в дуже дивних ситуаціях, коли ми поряд з людьми, яких поважаємо, цінуємо і які нас надихають, може бути багато позитивної енергії і настрою. В УКУ є дуже важливе слово – спільнота, і ми хочемо відчути в цей день випускних урочистостей нашу спільноту.  Навіть якщо фізично ми будемо на відстані, емоційно ми будемо усі разом», – розповідає проректорка УКУ з науково-педагогічної роботи Софія Опацька. 

Детальніше про цьогорічний випускний в УКУ та програму урочистостей можна дізнатися тут: http://graduation.ucu.edu.ua/

Також можна  стежити за подією у Фейсбуку: https://www.facebook.com/events/1188225004859681/

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: