У вересні 2024 року до державної скарбниці надійшло 52,3 мільярда гривень у вигляді митних платежів.
Це на 1,2 мільярда гривень більше, ніж у попередньому місяці, що свідчить про стабільність функціонування українського бізнесу. Водночас індикативний показник надходжень від митниці був виконаний на 86,9%.
За прогнозами Міністерства економіки України, у другій половині року очікується зменшення обсягів імпорту, що безпосередньо вплине на суму митних платежів. У вересні обсяги оподаткованого імпорту знизилися на 11% у порівнянні з серпнем, що становить 2,3 мільйона тонн. Найбільше зменшився імпорт природного газу — на 58%, прокату плоского — на 51%, а нафтопродуктів — на 26%.
Крім того, значний вплив на зменшення митних надходжень мали пільги зі сплати митних платежів, які досягли 18,7 мільярда гривень. Зокрема, суттєво зросли суми наданих пільг на енергозберігаючі товари та імпорт електромобілів.
Загалом за дев’ять місяців 2024 року Державна митна служба забезпечила надходження 432,2 мільярда гривень, що дозволило додатково перерахувати до Державного бюджету 4,1 мільярда гривень.
За темою
- У Луцьку призначили нового виконувача обов’язків міського голови
29.07.2026, 14:56
- На Волині під час ексгумації виявили останки щонайменше 38 людей
21.07.2026, 11:51
- Міністр оборони Польщі їде на Волинь
11.07.2026, 12:41
- Загиблому офіцеру СБУ з Луцька присвоїли звання Героя України
24.06.2026, 16:18
- Лобове зіткнення під Луцьком: у ДТП за участі службового авто поліції загинули двоє водіїв
14.06.2026, 15:52
Луцьк
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні