У суботу, 9 травня, у торгово-розважальному центрі «Форум», що на вул. Під Дубом, 7, з третього поверху впав хлопець. Внаслідок отриманих травм його госпіталізували. У коментарі ZAXID.NET речниця поліції Аліна Подрейко підтвердила інцидент.
Інформацію про інцидент оприлюднили місцеві телеграм-канали. У повідомленні йдеться, що хлопець нібито виліз на перила, після чого зірвався та впав. Наразі правоохоронці встановлюють обставини інциденту.
Як стало відомо ZAXID.NET, постраждав 18-річний мешканець Закарпатської області. Його з множинними важкими травмами госпіталізували до лікарні. Медики проводять невідкладні заходи для стабілізації його стану.
За темою
- На Львівщині оштрафували жінку за нічний запуск феєрверків біля відпочинкового комплексу
07.06.2026, 15:36
- На кордоні з Польщею виявили понад 14 тисяч незадекларованих акумуляторів на 1,2 млн грн
07.06.2026, 13:56
- На Львівщині після зіткнення двох мотоциклів до лікарні потрапили троє підлітків
07.06.2026, 10:56
- В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
06.06.2026, 19:36
- У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
06.06.2026, 17:57
Обговорення
Львів
ТОП
В рейсовому автобусі знайшли хутро на сотні тисяч
На кордоні з Польщею виявили понад 14 тисяч незадекларованих акумуляторів на 1,2 млн грн
6 червня: що треба знати про цей день
У Львові презентували відреставроване панно «Збір винограду»
ПС: Росія уночі атакувала 272 дронами
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні