• Головна
  • Новини
  • У ставку на Тернопільщині рятувальники знайшли тіло хлопця, який провалився під кригу

09.02.2023, 18:01

У ставку на Тернопільщині рятувальники знайшли тіло хлопця, який провалився під кригу

У Скалаті рятувальники знайшли тіло 18-річного хлопця, який провалився під кригу на місцевому ставку напередодні, 8 лютого

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Тернопільській області.

Відомо, що трагедія сталася напередодні, 8 лютого. У місто Скалат, що на Тернопільщині, на місцевому ставку, на відстані близько 70 м від берега під лід провалилися двоє чоловіків. Одному з них вдалося врятуватися. За допомогою надувного човна та рятувального обладнання співробітники ДСНС провели поверхневе обстеження місця зникнення другого чоловіка під водою, однак не знайшли його. 

Сьогодні, 9 лютого, пошукові роботи продовжили. До них залучили групу водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Тернопільській області. О 12:45 водолази ДСНС виявили тіло загиблого юнака, підняли на берег та передали працівникам поліції.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Новий законопроект про виплати людям з інвалідністю не буде антисоціальним 

Василь Чорний

Волонтерство не надаватиме привілеї під час вступу у ЗВО: спростування фейку

Богдан Козійчук

Про чистоту мови правничої 

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: