• Головна
  • Новини
  • У середу Львів попрощається з Героєм Миколою-Володимиром Бедиком

16.05.2023, 17:58

У середу Львів попрощається з Героєм Миколою-Володимиром Бедиком

У середу, 17 травня, Львів попрощається з Героєм Миколою- Володимиром Бедиком, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Біографічна довідка Героя

Микола-Володимир Бедик («Шахід») (01.08.1998-24.01.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №99 міста Львова. Після здобуття середньої освіти вступив до Державного професійно-технічного навчального закладу «Львівське вище професійне училище комп'ютерних технологій та будівництва».

Перебуваючи в Польщі, здобув фах машиніста-оператора дорожньо-будівельних машин та працював у місцевій компанії «BUDPOL».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровільно повернувся з-за кордону та вступив до територіальної оборони. Згодом приєднався до лав 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній окремий полк спеціального призначення «Азов»). Виконував бойові завдання із захисту державного суверенітету та незалежності на східному напрямку.

У Миколи-Володимира Бедика залишилися батьки та молодший брат.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: