24.10.2025, 09:22
У пункті пропуску «Ужгород» затримали правопорушника, який намагався поза контролем пробратися у Словаччину
Чоловік потрапив через загороджувальний паркан на територію пункту пропуску та сподівався перетнути його без проходження встановлених законодавством видів контролю.
Прикордонники помітили невідомого, коли той рухався в бік кордону через вантажний напрям. На затримання ймовірного правопорушника вислали прикордонний наряд. Чоловіка зупинили, коли він намагався подолати загородження.
Затриманий виявився 23-річним жителем Закарпаття. Він зізнався, що вирішив шукати кращих умов життя у країнах Євросоюзу. Не маючи законних підстав для виїзду за межі України у період дії воєнного стану, спробував перетнути кордон у незаконний спосіб.
Затриманого доставили у прикордонний підрозділ. Після встановлення всіх обставин правопорушення його буде притягнуто до відповідальності згідно з ч.1 ст.204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України».
За темою
- На Закарпатті водійку засудили до 8 років за ДТП, у якій загинули прокурорка та її 13-річний син
29.07.2026, 17:44
- В Ужгороді затримали чоловіка, який влаштував стрілянину в Шахтинському лісі
24.07.2026, 21:17
- До Словаччини за 17 тисяч доларів США – на Закарпатті затримали військового та цивільного за незаконне переправлення
10.07.2026, 12:08
- На Закарпатті затримали депутата, який переховувався від 8-річного вироку за напад на туристів
08.07.2026, 19:56
- Пили воду з колодязя: під час відпочинку на Закарпатті масово отруїлися школярі та їхні батьки
08.07.2026, 10:09
Ужгород
ТОП
У Гдині поляк розбив українці голову - ВІДЕО
У Львові через російський ракетний удар пошкоджено 11 підприємств
Військовому зі Львівщини дали 10 років за вбивство цивільного на Донеччині
На Львівщині під час польових робіт загинув тракторист – поліцейські проводять розслідування
На Львівщині чоловіка підозрюють у поширенні комуністичної та нацистської символіки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні