21.07.2024, 19:20

У притулку Домажир біля Львова помер ведмідь Сірко

16-річний ведмідь Сірко любив плавати, їсти смаколики, а найбільше арахіс. Тваринка проковтнула гілку, яка пошкодила внутрішні органи

Про це повідомили на сторінці Ведмежий притулок Домажир

"З великим сумом повідомляємо, що ведмедя Сірка більше немає з нами.

У Сірка помітили збільшення слиновиділення і одразу його перевірили під анестезією. На жаль, під час огляду було виявлено довгу гілку, яка пошкодила йому язик, стравохід та дихальні шляхи. Гілку було успішно видалено, але його травми були надто важкими, і він не прокинувся після анестезії", – йдеться у повідомленні.

Сірко прибув до притулку у червні 2021 року разом із ведмедицею Рутою та Андором. До їхнього порятунку вони жили при готельно - ресторанному комплексі у Львівській області. Після закриття готелю, власник добровільно погодився передати ведмедів у притулок.

"З моменту прибуття у притулок Сірко проживав із ведмедицею Рутою, і разом їм було весело. 16-річний ведмідь любив плавати і всі свої смаколики, але найбільше любив арахіс", –  додали у повідомленні.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

Михайло Цимбалюк

Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

Богдан Козійчук

Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: